Apartament 2+1+2, Ali Demi, 500 Euro

 • € 500
Rruga Gani Domi, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1008, Albania
Qera Oferta më e mirë
Apartament 2+1+2, Ali Demi, 500 Euro
Rruga Gani Domi, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1008, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 2+1+2, Ali Demi, 500 Euro

• Tipologjia: 2+1+2

• Adresa: Shkolla Kushtrimi Lirise

•E mobiluar

• Kati 7

• Pallat i Ri

•500 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 2+1+2 ne katin e 7 te nje pallati te Ri me siperfaqe 105 m².Ambienti eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi, kuzhina, dhe nje 2 tualete. Apartamenti jepet totalisht i mobiluar. Ne gjendje shume te mire. APARTAMENTI ESHTE I DISPONUESHEM NE DT 15 QERSHOR

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 16 Maj, 2024 në 10:58 am Përditësuar 16 Maj, 2024 at 11:10 am
 • ID e pronës: MRE-47540
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 105 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik
 • Kati: 7
 • Ashensor: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Gani Domi, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1008, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Ali Demi/Tregu Elektrik

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127