Apartament 2+1,+2 Me Qera, Yzberisht, 450 Euro.

 • € 450
Besim Alla, Rruga Tre Dëshmorët, Astir, Njësia Bashkiake Nr. 6, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 2+1,+2 Me Qera, Yzberisht, 450 Euro.

Besim Alla, Rruga Tre Dëshmorët, Astir, Njësia Bashkiake Nr. 6, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 2+1 +2, Me Qera, Yzberisht, 450 Euro.

 

• Tipologjia: 2+1+2

• Adresa: Yzberisht, pallatet ”Lin Konsruksion”perballe kompleksit Grand Gallery

• I mobiluar

• Kati 4

• 450 Euro

Informacion mbi pronen:

Jepet me qira apartament 2+1 +2  me një sipërfaqe prej 100 m2 dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri, ne nje zone te qete.

Apartamenti jepet teresisht i mobiluar  me kushte bashkekohore  dhe perbehet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit,2 dhomat e gjumit,  tualetet dhe ballkoni.

 

Për informacione të mëtejshme mos nguroni të na kontaktoni.

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 25 Janar, 2024 në 12:31 pm Përditësuar 25 Janar, 2024 at 12:31 pm
 • ID e pronës: MRE-27604
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Yzberisht/Kombinat/Selite
 • Kati: 4
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Besim Alla, Rruga Tre Dëshmorët, Astir, Njësia Bashkiake Nr. 6, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Erina Saliaj
 • Erina Saliaj
Whatsapp +355694050129