Apartament 2+1+2 Me Qira, ne Astir, 600 Euro

 • € 600/MUAJ
Rruga Nexho Konomi, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
Qera Rented

Apartament 2+1+2 Me Qira, ne Astir, 600 Euro

Rruga Nexho Konomi, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
 • € 600/MUAJ

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+2, Astir, 600 Euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Astir Rruga Nexho Konomi,

• mobiluar

• Kati 5

• pallat i ri

• 💶 600 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1+2, me një sipërfaqe prej 97 m² dhe gjendet në katin e  të një pallati te ri me ashensor.

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, jepet i mobiluar teresisht dhe perbehet nga 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, 2 tualete, 1 dhome ndenje me kuzhine open space, post parkimi.

 

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 16 Gusht, 2023 at 8:53 am
 • ID e pronës: MRE-13981
 • Çmimi: € 600/MUAJ
 • Sip. e pronës: 97 m²
 • Sip. totale: 97 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Nexho Konomi, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Astir

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rei Prrenjasi
 • Rei Prrenjasi
Whatsapp +355692040258