Apartament 2+1+2 te Rruga 5 Maji

 • € 400
Rruga 5 Maji, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Rented
Rruga 5 Maji, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Jepet me qira Apartament 2+1+2 blk tek rruga 5 Maji prane Concord Center. Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar me te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese komode. Ai organizohet ne ambient ndenje, ambient ngrenie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone dhe tualeti. Apartamenti eshte i shtruar i gjithi me parket dhe disponon kondicioner ne secilen dhome. Shtepia eshte e orientuar me pamje nga Dajti.

 

CMIMI 400 euro/muaj

 

Per me shume informacion, na kontaktoni ne numrin tone te celularit.

 

MORINA REAL ESTATE

…creatng opportunities

Detajet

 • ID e pronës: MRE-8761
 • Çmimi: € 400
 • Sip. e pronës: 100 m²
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga 5 Maji, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina