Apartament 2+1+2 te Rruga 5 Maji

 • 45,000 Lek
Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Rented
Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • 45,000 Lek

Përshkrimi

Jepet me qira apartament 2+1+2 tualete+3 ballkon në rrugën 5 Maji perballe Black Stone Lounge. Apartamenti është i organizuar ne 2 dhoma gjumi, kuzhina dhe sallon ndenje, korridori shpërndarës,2 tualet dhe 3 ballkon. Apartamenti ofrohet tërësisht i mobiluare të gjitha kushtet e nevojshme për një jetesë komode.
Apartamenti gjendet në katin e 2 të një pallati te ri me ashensor.

Vendodhja: Rruga 5 Maji

Çmimi: 45000 leke

Për më shumë informacion na kontaktoni në numrin tone te celularit:

© MORINA REAL ESTATE
… creating opportunities

Detajet

 • ID e pronës: MRE-8740
 • Çmimi: 45,000 Lek
 • Sip. e pronës: 80 m²
 • Sip. totale: 93 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina