Apartament 2+1+2+2Blk me qira, Blloku, 600 Euro

 • € 600
Rruga Adem Jashari, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
Qera

Apartament 2+1+2+2Blk me qira, Blloku, 600 Euro

Rruga Adem Jashari, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+2+2Blk, Bllok, 600 Euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Adem Jashari, prane Gardes

• i mobiluar

• Kati 2

• pallat i ri

• 💶 600 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 120m² dhe gjendet në katin e 2 të një pallati te ri me ashensor.

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, jepet i mobiluar dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Cdo ambient eshte i pajisur me kondicioner.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 30 Qershor, 2023 at 10:45 am
 • ID e pronës: MRE-12896
 • Çmimi: € 600
 • Sip. totale: 120 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Adem Jashari, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Bllok

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509