Apartament 2+1+2+2blk me qira, 21 Dhjetori – Kompleksi Magnet, 650 Euro

 • € 650
Rruga Ndre Mjeda, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 2+1+2+2blk me qira, 21 Dhjetori – Kompleksi Magnet, 650 Euro

Rruga Ndre Mjeda, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
 • € 650

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+2+2Blk, Ish Fusha Aviacionit, 650 Euro/Muaj.

 

• Tipologjia: 2+1+Blk

• Adresa: Rruga Ndre Mjeda

• i mobiluar

• Kati 8

• Pallat i ri

• 💶 650 Euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1+blk, me një sipërfaqe prej 123m² bruto dhe 108m² neto. Gjendet në katin e 8 të një pallati te ri me ashensor, ne rrugen Ndre Mjeda.

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, jepet i mobiluar dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 20 Tetor, 2023 at 3:37 pm
 • ID e pronës: MRE-18826
 • Çmimi: € 650
 • Sip. e pronës: 108 m²
 • Sip. totale: 123 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes, Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
 • Adresa Rruga Ndre Mjeda, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509