Apartament 2+1+2+2Blk Me Qira, Bllok, 800 Euro

 • € 800
Rruga Sami Frashëri, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 2+1+2+2Blk Me Qira, Bllok, 800 Euro

Rruga Sami Frashëri, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • € 800

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+2Blk Me Qira, Bllok, 800 Euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Sami Frasheri, Bllok

• I mobiluar

• Kati 5

• Pallat i ri

• 💶 800 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe 105m² dhe gjendet në katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor ne rrugen Sami Frasheri, Bllok.

Apartamenti ofrohet i mobiluar tërësisht dhe organizohet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi,2 tualete dhe 2 ballkone. Ndodhet ne nje zone mjaft te kerkuar per banim dhe ka afer te gjitha facilitete e nevojshme afer. Jepet per here te pare me qira.

Cmimi neto: 800 Euro

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

 

Detajet

Publikuar më 29 Janar, 2024 në 2:18 pm Përditësuar 29 Janar, 2024 at 2:18 pm
 • ID e pronës: MRE-28195
 • Çmimi: € 800
 • Sip. totale: 105 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
 • Kati: 5
 • Ashensor: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Sami Frashëri, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
Whatsapp +355692040521