Apartament 2+1+2+2blk me qira, Kristal Center, 650 Euro

 • € 650
Rruga Ndrek Luca, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 2+1+2+2blk me qira, Kristal Center, 650 Euro

Rruga Ndrek Luca, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • € 650

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 2+1+2+2blk, Kristal Center, 650 Euro

 

• Tipologjia: 2+1+blk

• Adresa: Rruga Ndrek Luca

• E mobiluar

• Pallat i ri

• Kati 3

• 650 Euro /muaj

 

✨ Informacione rreth prones:

Jepet me qera apartament 2+1+blk me siperfaqe prej 100m² dhe ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor.

Apartamenti eshte i organizuar shume mire dhe perbehet nga salloni i ndejnes, ambjenti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Ai ofrohet teresisht i mobiluar me te gjitha kushtet e nevojshme.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 5 Tetor, 2023 at 4:21 pm
 • ID e pronës: MRE-17350
 • Çmimi: € 650
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo, Komuna e Parisit

Detaje shtesë

 • Ballkone: 2
 • Adresa Rruga Ndrek Luca, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Kristal Center

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509