Apartament 2+1+2+2blk me qira, Rruga e Bogdaneve, 800 Euro i diskutueshem

 • € 800
Rruga e Bogdanëve, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 2+1+2+2blk me qira, Rruga e Bogdaneve, 800 Euro i diskutueshem

Rruga e Bogdanëve, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • € 800

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+2+2Blk, Rruga Bogdaneve, 800 Euro i diskutueshem

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Ibrahim Rugova

• I mobiluar

• Kati 3

• pallat i ri

• 💶 800 euro/muaj

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 127m² dhe gjendet në katin e 3 të një pallati te ri me ashensor.

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, jepet totalisht i mobiluar dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. I pajisur me kondicionere.

Ndodhet i pozicionuar ne Rrugen e Bogdaneve qe lidh Rrugen e Durresit me Rrugen e Kavajes.

I disponueshem per qira vetem pas dates 20 Tetor.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 24 Gusht, 2023 at 3:13 pm
 • ID e pronës: MRE-15930
 • Çmimi: € 800
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga e Bogdanëve, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Rruga e Bogdaneve

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509