Apartament 3+1+2+2blk me qira, Shkoze, 400 Euro i diskutueshem

 • € 400
Rruga Ali Shefqeti, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 3+1+2+2blk me qira, Shkoze, 400 Euro i diskutueshem

Rruga Ali Shefqeti, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 3+1+Blk, Shkoze, 400 Euro i diskutueshem

 

• Tipologjia: 3+1

• Adresa: Rruga Aleks Caci, mbi News424

• I mobiluar

• Kati 5

• pallat i ri, me ashensor

• 💶 400 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 3+1, me një sipërfaqe prej 100m² dhe gjendet në katin e 5 të një pallati te ri me ashensor.

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, jepet totalisht i mobiluar dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 5 Tetor, 2023 at 4:20 pm
 • ID e pronës: MRE-17429
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik, Zone Periferike/Aeroport
 • Adresa Rruga Ali Shefqeti, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Shkozë

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509