Apartament 2+1+2+2Blk Me Qira,Prane Casa Italia ,500 Euro i diskutueshem

 • € 500
Rruga Pavarsia, Lasku (Mëzez), Mëzez, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 2+1+2+2Blk Me Qira,Prane Casa Italia ,500 Euro i diskutueshem

Rruga Pavarsia, Lasku (Mëzez), Mëzez, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+2+2Blk,Prane Casa Italia, 500 Euro i diskutueshem

 

• Tipologjia: 2+1+2

• Adresa: Rruga Pavarsia

• i mobiluar

• Kati 5

• pallat i ri

• 💶 500 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1+2, me një sipërfaqe prej 120m² dhe gjendet në katin e 5 të një pallati te ri.

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, jepet i mobiluar dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 4 Tetor, 2023 at 10:02 am
 • ID e pronës: MRE-17727
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 120 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
 • Adresa Rruga Pavarsia, Lasku (Mëzez), Mëzez, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tiranë
 • Zona Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256