Apartament 2+1+2,Astir  450 Euro

 • € 450
Bulevardi Migjeni, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Qera Oferta më e mirë
Apartament 2+1+2,Astir  450 Euro
Bulevardi Migjeni, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera Apartament 2+1+2,Astir  450 Euro

 

• Tipologjia: 2+1+2

• Adresa: Kompleksi Jolla

• Kati 5

• Pallat i Ri

• Siperfaqe 108m²

💶 450 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qera apartament 2+1+2 me siperfaqe 108m² dhe ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te Ri.

Apartamenti ka organizim shumë te mire, perbehet nga korridori shperndares, 2 dhome gjumi,  dhoma e ndjenjes, ambieni i gatimit dhe 2 tualete.

 

Ndodhet ne nje zone e cila i ofron te gjitha kushtet per nje jetese sa me komode.

 

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 13 Maj, 2024 në 11:35 am Përditësuar 13 Maj, 2024 at 11:35 am
 • ID e pronës: MRE-47030
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 108 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 5
 • Ashensor: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Bulevardi Migjeni, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127