Apartament 2+1+2+Blk+ garazh, Me Qira, Ali Demi, 600 Euro

 • € 600/Muaj
Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 2+1+2+Blk+ garazh, Me Qira, Ali Demi, 600 Euro

Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 600/Muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+2+Blk, Ali Demi, 600 Euro

• Tipologjia: 2+1+2+Blk
• Adresa: Ali Demi
• mobiluar
• Kati 3
• pallat i ri
• 💶 600 Euro

✨ Informacion mbi Pronën:
Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 106m² dhe gjendet në katin e 3 të një pallati te ri me ashensor.
Apartamenti është i organizuar shumë mirë, jepet i mobiluar teresisht dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni. Gjithashtu disponon dhe nje garazh 36 m².

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 15 Korrik, 2023 at 1:02 pm
 • ID e pronës: MRE-13802
 • Çmimi: € 600/Muaj
 • Sip. totale: 106 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Garazh: 1
 • Madhësia e garazhit: 36
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Ali Demi

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
Whatsapp +355692040544