Apartament 2+1+2+Blk, Me Qera, 21 Dhjetori , 550 Euro/Muaj.

 • € 550
Rruga Frosina Plaku, Kompleksi Delijorgji, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 2+1+2+Blk, Me Qera, 21 Dhjetori , 550 Euro/Muaj.

Rruga Frosina Plaku, Kompleksi Delijorgji, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • € 550

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 2+1+2+Blk, 21 Dhjetori, 550 Euro.

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Frosina Plaku

• I mobiluar

• Kati 1

• 550 Euro

Pallat i ri

 

Informacion mbi pronen:

Jepet me qira apartament 2+1 me një sipërfaqe prej 112 m2 dhe ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri , ne nje zone shume te mire.

Apartamenti jepet teresisht i mobiluar  me kushte shume te mira dhe perbehet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit,2 dhomat e gjumit,  2tualete dhe ballkoni.

 

Për informacione të mëtejshme mos nguroni të na kontaktoni.

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 2 Shkurt, 2024 në 12:10 pm Përditësuar 2 Shkurt, 2024 at 12:12 pm
 • ID e pronës: MRE-29012
 • Çmimi: € 550
 • Sip. totale: 112 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 1
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Frosina Plaku, Kompleksi Delijorgji, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256