Apartament 3+1+2BLK Me Qera, Rruga Stavri Themeli, 450 Euro

 • € 450
Rruga Stavri Themeli, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 3+1+2BLK Me Qera, Rruga Stavri Themeli, 450 Euro

Rruga Stavri Themeli, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 3+1+2blk, 450 Euro

• Tipologjia: 3+1+2blk

• Adresa: Rruga Stavri Themeli

• i mobiluar

• Kati 3 i nje vile

• Vile private

• 💶 450 Euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 3+1+2blk, me një sipërfaqe prej 100m² dhe gjendet në katin e 3 të një vile private.

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, jepet i mobiluar dhe përbëhet nga 1 dhome ndenje, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, tualeti nje depo dhe 2 ballkone.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 21 Shtator, 2023 at 9:39 am
 • ID e pronës: MRE-14591
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament, Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Stavri Themeli, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256