Apartament 2+1+2+blk me qira, 21 Dhjetori – te Mozaiku, 670 Euro

 • € 670
Rruga Mihal Ciko, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 2+1+2+blk me qira, 21 Dhjetori – te Mozaiku, 670 Euro

Rruga Mihal Ciko, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 670

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+2+Blk, 21 Dhjetori – te Mozaiku, 670 euro

 

• Tipologjia: 2+1+2

• Adresa: Rruga Mihal Ciko

• i mobiluar

• Kati 3

• pallat ekzistues

• 💶 670 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 130m² dhe gjendet në katin e 3 të një pallati ekzistues 4 katesh.

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, i mobiluar tërësisht me mobilim bashkekohor dhe përbëhet 2 dhoma gjumi, 2 sallone ndenje, ambienti i gatimit, 2 tualete dhe ballkoni. I pajisur me kondicioner ne cdo ambient.

Preferohen familje.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 25 Nëntor, 2023 at 12:11 pm
 • ID e pronës: MRE-17635
 • Çmimi: € 670
 • Sip. totale: 130 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Adresa Rruga Mihal Ciko, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509