Apartament 2+1+2+Blk Me Qira, Ali Demi, 600 Euro i diskutueshem

 • € 600
Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 2+1+2+Blk Me Qira, Ali Demi, 600 Euro i diskutueshem

Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 2+1+2+blk+Garazh, Ali Demi, 600 Euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Ali Demi, Kompleksi Mangalem

• E mobiluar

• Kati i 2

• Pallat i ri

• 600 Euro

 

Jepet me qira apartament 2+1+2+blk me një sipërfaqe prej 104m2 dhe ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor.

Apartamenti perbehet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni.

Është e mobiluar dhe jepet kundrejt qerasë 600 Euro në muaj. Perfshihet dhe post parkimi personal.

 

Për informacione të mëtejshme mos nguroni të na kontaktoni.

 

AGJENSIA MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 14 Tetor, 2023 at 11:42 am
 • ID e pronës: MRE-18402
 • Çmimi: € 600
 • Sip. totale: 104 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Garazh: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik
 • Adresa Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256