Apartament 2+1+2+blk me qira, Astir, 380 Euro

 • € 380
Rruga Kadri Roshi, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 2+1+2+blk me qira, Astir, 380 Euro

Rruga Kadri Roshi, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 380

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+2+Blk, Astir, 380 Euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Kadri Roshi

• I mobiluar

• Kati 9

• pallat i ri

• 💶 380 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 106m² dhe gjendet në katin e 9 të një pallati te ri me 2 ashensore.

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, jepet totalisht i mobiluar dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni.

Pallati eshte i pozicionuar ne nje zone shume te mire me te gjitha facilitetet e nevojshme

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 5 Tetor, 2023 at 4:25 pm
 • ID e pronës: MRE-17123
 • Çmimi: € 380
 • Sip. totale: 106 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko, Yzberisht/Kombinat/Selite
 • Adresa Rruga Kadri Roshi, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Astir/Unaza e Re/Teodor Keko

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509