Apartament 2+1+2+blk me qira, Astir, 430 Euro

 • € 430/Muaj
Rruga Loni Ligori, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Qera
Rruga Loni Ligori, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 430/Muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+2+Blk, Astir, 430 Euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Sabri Preveza, prane Bar Artistit

• i mobiluar

• Kati 4

• pallat i ri

• 💶 430 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 120m² dhe gjendet në katin e 4 të një pallati te ri me ashensor.

Apartamenti është i organizuar mirë, i mobiluar tërësisht me cdo gje te re dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

 • ID e pronës: MRE-10956
 • Çmimi: € 430/Muaj
 • Sip. totale: 120 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Loni Ligori, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Astir

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku