Apartament 2+1+2+blk me qira, Bllok, 800 Euro

 • € 800
Rruga Ibrahim Rugova, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 2+1+2+blk me qira, Bllok, 800 Euro

Rruga Ibrahim Rugova, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • € 800

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+2+Blk, Blloku, 800 Euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Ibrahim Rugova

• I mobiluar

• Kati 7

• pallat i ri

• 💶 800 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 105m² dhe gjendet në katin e 7 të një pallati te ri me ashensor.

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, jepet totalisht i mobiluar dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni. Orientimi Jug.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 17 Gusht, 2023 at 2:20 pm
 • ID e pronës: MRE-15585
 • Çmimi: € 800
 • Sip. totale: 105 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Ibrahim Rugova, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Blloku

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509