Apartament 2+1+2+blk me qira, Bulevardi Zogu I, 500 Euro i diskutueshem

 • € 500/I diskutueshem
Rruga Reshit Petrela, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Rented

Apartament 2+1+2+blk me qira, Bulevardi Zogu I, 500 Euro i diskutueshem

Rruga Reshit Petrela, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 500/I diskutueshem

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+2+Blk, Bulevardi Zogu i Pare, 500 euro i diskutueshem

 

• Tipologjia: 2+1+Blk

• Adresa: Rruga Reshit Petrela

• i mobiluar

• Kati 7

• pallat i ri, me ashensor

• 💶 500 euro

• Kerkohet 6 muaj ose 1 vit parapagim

 

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 120m² dhe gjendet në katin e 7 të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti është i organizuar shumë mirë, i mobiluar tërësisht dhe përbëhet nga korridori shperndares, dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni i bollshem i mbyllur me vetrate.

I orientuar nga Lindja dhe Jugu, me ndricim gjate gjithe dites.

Pallat i pocizonuar ne Unaze, ngjitur ka stacionin e disa linjave kryesore te Tiranes sic jane Unaza dhe Tirana e Re. Distanca ne kembe nga sheshi Skenderbej vetem 10 minuta.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 13 Tetor, 2023 at 12:04 pm
 • ID e pronës: MRE-17587
 • Çmimi: € 500/I diskutueshem
 • Sip. totale: 120 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Adresa Rruga Reshit Petrela, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509