Apartament 2+1+2+blk me qira, Bulevardi Zogu i Pare, 450 Euro i diskutueshem

  • € 450
Qera Oferta më e mirë

Apartament 2+1+2+blk me qira, Bulevardi Zogu i Pare, 450 Euro i diskutueshem

  • € 450

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+2+Blk, Bolevardi Zogu i Pare, 450 euro i diskutueshem

 

• Tipologjia: 2+1+Blk

• Adresa: Rruga Reshit Petrela

• i mobiluar

• Kati 7

• pallat i ri

• 💶 450 euro

• Lirohet me dt 20 Shtator

• Kerkohet 1 vit parapagim

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 120m² dhe gjendet në katin e 7 të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti është i organizuar shumë mirë, i mobiluar tërësisht dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit me vete, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 11 Shtator, 2023 at 1:35 pm
  • ID e pronës: MRE-16681
  • Çmimi: € 450
  • Sip. totale: 120 m²
  • Dhoma gjumi: 2
  • Banjo: 2
  • Lloji i pronës: Apartament
  • Statusi i pronës : Qera

Adresa

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
  • Megina Baku
Whatsapp +355692040509