Apartament 2+1+2+Blk me qira, Farmacia 10, 550 Euro

 • € 550/Muaj
Rruga Bardhyl, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera

Apartament 2+1+2+Blk me qira, Farmacia 10, 550 Euro

Rruga Bardhyl, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 550/Muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+2+Blk, Rruga Bardhyl, 550 euro i diskutueshem

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Bardhyl, prane Farmacise 10

• bosh

• Kati 3

• pallat i ri

• 💶 550 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 106m² dhe gjendet në katin e 3 të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti është i organizuar mirë, i mobiluar tërësisht dhe përbëhet nga 3 ambiente bosh, 2 tualete dhe ballkoni. Eshte e pershtatshme per biznes, sic ka funksionuar per nje periudhe disavjecare.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

👩🏻‍💼 Megina-Real Estate

Detajet

Përditësuar 9 Tetor, 2023 at 4:27 pm
 • ID e pronës: MRE-10558
 • Çmimi: € 550/Muaj
 • Sip. totale: 106 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Brryli/Rruga Bardhyl
 • Adresa Rruga Bardhyl, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Farmacia 10

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509