Apartament 2+1+2+Blk me qira, Kinostudio- Komisariati NR4, 450 EURO.

 • € 450/Muaj
Rruga Aleksandër Moisiu, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Qera

Apartament 2+1+2+Blk me qira, Kinostudio- Komisariati NR4, 450 EURO.

Rruga Aleksandër Moisiu, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 450/Muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+2+Blk, Kinostudio, 450 EURO .

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Aleksander Mojsiu, prane Komisariatit nr.4

• i mobiluar

• Kati 6

• pallat i ri

• 💶 450 EURO.

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 94m² dhe gjendet në katin e 6 të një pallati te ri me ashensor.

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, jepet i mobiluar dhe përbëhet nga korridori shperndares, dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni. Orientimi Jug-Lindje.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 21 Gusht, 2023 at 9:12 am
 • ID e pronës: MRE-11891
 • Çmimi: € 450/Muaj
 • Sip. totale: 94 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Aleksandër Moisiu, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Kinostudio

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509