Apartament 2+1+2+Blk Me Qira, Kodra e Diellit, 500 Euro

 • € 500
Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Rented

Apartament 2+1+2+Blk Me Qira, Kodra e Diellit, 500 Euro

Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+2, Kodra e Diellit, 500euro/muaj.

 

• Tipologjia: 2+1+2

• Adresa: Kodra e Diellit

• i mobiluar

• Kati 3

• Pallat i ri

• 💶 500 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1+2+Blk, me një sipërfaqe prej 92m² dhe gjendet në katin e 6 të një pallati te ri pa ashensor.

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, është tërësisht i mobiluar dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 2tualete dhe ballkoni. Eshte i pajisur me kondicioner ne cdo ambient.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 21 Shtator, 2023 at 11:11 am
 • ID e pronës: MRE-16671
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 92 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Farkë
 • Zona Kodra e Diellit

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256