Apartament 2+1+2+blk me qira, Kristal Center, 700 Euro

 • € 700
Bill Clinton Street, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 2+1+2+blk me qira, Kristal Center, 700 Euro

Bill Clinton Street, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 700

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 2+1+2+blk, Kristal Center, 700 Euro

 

• Tipologjia: 2+1+blk

• Adresa: Rruga Bill Klinton

• E mobiluar

• Pallat i ri

• Kati 2

• 700 Euro /muaj neto

 

✨ Informacione rreth prones:

Jepet me qera apartament 2+1+blk me siperfaqe prej 103m² dhe ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri.

Apartamenti eshte i organizuar shume mire dhe perbehet nga salloni i ndejnes, ambjenti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni. Ai ofrohet teresisht i mobiluar sipas projektit te arkitektit, me te gjitha kushtet e nevojshme.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 11 Tetor, 2023 at 10:15 am
 • ID e pronës: MRE-18190
 • Çmimi: € 700
 • Sip. totale: 103 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Komuna e Parisit
 • Adresa Bill Clinton Street, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Farkë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509