Apartament 2+1+2+Blk me qira, Ne Qender te Tiranes, 750 Euro

 • € 750/Muaj
Bulevardi Zogu i Parë, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 2+1+2+Blk me qira, Ne Qender te Tiranes, 750 Euro

Bulevardi Zogu i Parë, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • € 750/Muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+2+Blk, Qender, 750 Euro

 

• Tipologjia: 2+1+Blk

• Adresa: Bulevardi Zogu I, Cirku i Tiranes

• mobiluar

• Kati 7

• pallat i ri

• 💶 750 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 106m² dhe gjendet në katin e 7 të një pallati te ri me ashensor.

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, jepet i mobiluar teresisht me cdo gje te re dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni. Totalisht i restauruar se fundmi.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 14 Gusht, 2023 at 3:32 pm
 • ID e pronës: MRE-13136
 • Çmimi: € 750/Muaj
 • Sip. totale: 106 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Bulevardi Zogu i Parë, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Qendër

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509