Apartament 2+1+2+blk me qira, Qytet Studenti – Rruga e Elbasanit, 550 Euro i diskutueshem

 • € 550
Rruga Arben Broci, Qyteti Studenti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 2+1+2+blk me qira, Qytet Studenti – Rruga e Elbasanit, 550 Euro i diskutueshem

Rruga Arben Broci, Qyteti Studenti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • € 550

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+blk, Qytet Studenti – Rruga e Elbasanit, 550 Euro i diskutueshem

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Arben Broci

• I mobiluar

• Kati 7 jo i fundit

• Pallat i ri

• 💶 550 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe 86m² dhe gjendet në katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor.

Apartamenti ofrohet i mobiluar tërësisht dhe organizohet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni.

 

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 5 Shtator, 2023 at 8:44 am
 • ID e pronës: MRE-16426
 • Çmimi: € 550
 • Sip. totale: 86 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Arben Broci, Qyteti Studenti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Qytet Studenti

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509