Apartament 2+1+2+Blk Me Qira, Rruga e Elbasanit, 550 Euro

 • € 550
Rruga Jeronim De Rada, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 2+1+2+Blk Me Qira, Rruga e Elbasanit, 550 Euro

Rruga Jeronim De Rada, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • € 550

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+2+Blk, Rruga e Elbasanit, 550 Euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Jeronim De Rada

• i mobiluar

• Kati 4

• pallat ekzistues

• 💶 550 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1+2, me një sipërfaqe prej 96m² dhe gjendet në katin e 4 të një pallati ekzistues pa ashensor.

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, jepet i mobiluar dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni. I pajisur me kondicioner.

Apartamenti ndodhet i pozicionuar ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, perballe Toptanit, si dhe 5 minuta larg nga Qendra. Preferohen Familje.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 4 Tetor, 2023 at 12:00 pm
 • ID e pronës: MRE-17405
 • Çmimi: € 550
 • Sip. totale: 96 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
 • Adresa Rruga Jeronim De Rada, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Rruga e Elbasanit/Ambasada USA

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256