Apartament 2+1+2+Blk me qira, Rruga e Kavajës, 550 Euro

 • € 550/Muaj
Rruga e Kavajës, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 2+1+2+Blk me qira, Rruga e Kavajës, 550 Euro

Rruga e Kavajës, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • € 550/Muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+blk, Rruga e Kavajës 550 euro.

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga e Kavajës, te Kisha Katolike

• i mobiluar

• Kati 7

• pallat i ri

• 💶 550 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 130m² dhe gjendet në katin e 7 të një pallati te ri me ashensor. Ndodhet i pozicionuar ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, vetem pak minuta larg qendres.

Apartamenti është i organizuar shume mirë, jepet i mobiluar teresisht dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni.

 

Per informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 15 Qershor, 2023 at 1:31 pm
 • ID e pronës: MRE-11996
 • Çmimi: € 550/Muaj
 • Sip. totale: 130 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga e Kavajës, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Rruga e Kavajes

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509