Apartament 2+1+2+Blk Me Qira, Siri Kodra, 500 Euro

 • € 500
Rruga Siri Kodra, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 2+1+2+Blk Me Qira, Siri Kodra, 500 Euro

Rruga Siri Kodra, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+2,rruga Siri Kodra, 500euro/muaj.

 

• Tipologjia: 2+1+2

• Adresa: Rruga Siri Kodra

• i mobiluar

• Kati 6

• Pallat i ri

• 💶 500 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1+2+Blk, me një sipërfaqe prej 92m² dhe gjendet në katin e 6 të një pallati te ri me ashensor.

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, është tërësisht i mobiluar dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 2tualete dhe ballkoni.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 11 Shtator, 2023 at 12:04 pm
 • ID e pronës: MRE-16669
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 92 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Siri Kodra, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Siri Kodra

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256