Apartament 2+1+2+Blk Me Qira, Xhamllik, 700 Euro

 • € 700
Rruga Xhanfize Keko, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 2+1+2+Blk Me Qira, Xhamllik, 700 Euro

Rruga Xhanfize Keko, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 700

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+2+Blk, Xhamlliku, 700 Euro

 

• Tipologjia: 2+1+Blk

• Adresa: Rruga Xhanfize Keko

• mobiluar

• Kati 5

• pallat i ri

• 💶 700 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 120m² dhe gjendet në katin e 5 të një pallati te ri me ashensor.

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, jepet i mobiluar teresisht dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 depo,2 tualete dhe ballkoni. Disponon garazh.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 13 Shtator, 2023 at 11:14 am
 • ID e pronës: MRE-16835
 • Çmimi: € 700
 • Sip. totale: 120 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Garazh: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Xhanfize Keko, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Xhamllik

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256