Apartament 2+1+2Me Qira, Zogu I Zi, 650 Euro

 • € 650
Rruga Dritan Hoxha, Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 2+1+2Me Qira, Zogu I Zi, 650 Euro

Rruga Dritan Hoxha, Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • € 650

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira, Apartament 2+1+2, Zogu I Zi, 650 Euro

 

• Tipologjia: 2+1+2

• Adresa: Rruga Dritan Hoxha, Klinika Keit

• I mobiluar

• Kati 5

• Pallat i ri

• 💶 650 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 3+1, me një sipërfaqe 109m² dhe gjendet në katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ofrohet i mobiluar totalisht me kushte shume te mira  dhe organizohet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit me vehte, 2dhoma gjumi, 2 tualete, 1 ballkon dhe nje verande.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 20 Nëntor, 2023 at 11:42 am
 • ID e pronës: MRE-20652
 • Çmimi: € 650
 • Sip. totale: 109 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga e Durresit/Zogu I Zi
 • Adresa Rruga Dritan Hoxha, Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256