Apartament 2+1+2+Verande me qira, Shkolla e Baletit, 450 Euro

 • € 450/Muaj
Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 2+1+2+Verande me qira, Shkolla e Baletit, 450 Euro

Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • € 450/Muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+2+Verande, Shkolla e Baletit, 450 Euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Petro Nini Luarasi

• i mobiluar

• Kati 1

• pallat ekzistues

• 💶 450 Euro

 

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 90m² dhe gjendet në katin e 1 të një pallati ekzistues.

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, jepet i mobiluar dhe përbëhet nga korridori shperndares, dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe verande e gjelberuar. Eshte i shtruar me parket dhe i pajisur me kondicionerë. Mundesi vendparkimi 24h.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 16 Qershor, 2023 at 10:38 am
 • ID e pronës: MRE-11616
 • Çmimi: € 450/Muaj
 • Sip. totale: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Shkolla e Baletit

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509