Apartament 2+1+2wc+2bllk, Me Qira, Pazari I Ri, 500 Euro

 • € 500
Rruga Fadil Rada, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
Qera Rented

Apartament 2+1+2wc+2bllk, Me Qira, Pazari I Ri, 500 Euro

Rruga Fadil Rada, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+2wc+2bllk, Pazari I RI, 500 Euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Fadil Rada, Pazari I Ri

• Pjesetrisht I mobiluar

• Kati 2

• Pallat I Ri

• 💶 500 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1+2wc+2bllk, me një sipërfaqe prej 110m² dhe gjendet në katin 2 të një pallati te ri me ashensor.

Apartamenti eshte i sapo rikonstruktuar , jepet pjeserisht i mobiluar  dhe organizohet  nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone.

Eshte i pajisur me sistem  kondicionimi te ri me chiller qendror (inverter) dhe fan coil te pavarur në çdo ambjent.

 

Për informacione më të detajuara me kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 21 Nëntor, 2023 at 4:46 pm
 • ID e pronës: MRE-20544
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 110 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ministria e Jashtme/Pazari I Ri
 • Adresa Rruga Fadil Rada, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
Whatsapp +355692040257