Apartament 2+1+A+2+blk me qira, prane Selvise – Gjimnazi Partizani, 400 Euro

 • € 400
Rruga 4 Dëshmorët, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
Qera Rented

Apartament 2+1+A+2+blk me qira, prane Selvise – Gjimnazi Partizani, 400 Euro

Rruga 4 Dëshmorët, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 2+1+A+2+blk, prane Selvise – Gjimnazi Partizani, 400 Euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga 4 Deshmoret

• Bosh, kundrabufe

• Kati 4

• Pallat Ekzistues

• 400 Euro

 

✨ Informacion mbi pronen:

Jepet me qira apartament 2+1+blk me një sipërfaqe prej 120m² dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues.

Hyrja jepet teresisht e mobiluar dhe perbehet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit me vete, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni.

Pallati ndodhet i pozicionuar ne nje zone mjaft te preferuar, vetem 5 minuta ne kembe nga qendra.

Për informacione të mëtejshme mos nguroni të na kontaktoni.

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 21 Nëntor, 2023 at 11:16 am
 • ID e pronës: MRE-19196
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 120 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Brryli/Rruga Bardhyl, Ministria e Jashtme/Pazari I Ri, Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Adresa Rruga 4 Dëshmorët, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • Qyteti tirana

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509