Apartament 2+1+A+Blk me qira, Prane Casa Italia, 350 Euro

 • € 350/Muaj
Rruga Kastriotët, Instituti, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1047, Albania
Qera Oferta më e mirë
Rruga Kastriotët, Instituti, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1047, Albania
 • € 350/Muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+Blk, prane Casa Italia, 350 euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Kastriotet

• i mobiluar

• Kati 4

• pallat i ri

• 💶 350 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 70m² dhe gjendet në katin e 4 të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti është i organizuar mirë, i mobiluar tërësisht dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit me vete, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

👩🏻‍💼 Megina-Real Estate

Detajet

 • ID e pronës: MRE-10446
 • Çmimi: € 350/Muaj
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Kastriotët, Instituti, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1047, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Casa Italia

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku