Apartament 2+1+A+Blk me qira, Qender – Rruga e Barrikadave, 1200 Euro

 • € 1,200
Rruga e Barrikadave, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
Qera

Apartament 2+1+A+Blk me qira, Qender – Rruga e Barrikadave, 1200 Euro

Rruga e Barrikadave, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • € 1,200

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira, Apartament 2+1+A+ Blk, Rruga e  Barrikadave, 1200 Euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga e Barrikadave, ish Kinema 17 Nentori

• I mobiluar

• Kati 9

• Pallat i ri

• 💶 1200 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe 130m² dhe gjendet në katin e 9 te nje pallati te ri me 2 ashensore.

Apartamenti eshte i pozicionuar ne nje zone teper te preferuar ne qender te Tiranes.

Ofrohet tërësisht i mobiluar dhe organizohet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe ballkoni. I pajisur me 3 kondicionere inverter. Me orientim nga Jugu.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 17 Korrik, 2023 at 10:20 am
 • ID e pronës: MRE-12948
 • Çmimi: € 1,200
 • Sip. totale: 130 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga e Barrikadave, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Rruga e Barrikadave

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509