Apartament 2+1+A+blk me qira, Rruga Mine Peza, 450 Euro

 • € 450
Rruga Mine Peza, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 2+1+A+blk me qira, Rruga Mine Peza, 450 Euro

Rruga Mine Peza, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+A+blk, Rruga Mine Peza, 450 Euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Mine Peza

• I mobiluar

• Kati 5

• Pallat ekzistues

• 💶 450 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 85m² dhe gjendet në katin 5 të një pallati ekzistues.

Apartamenti është i organizuar shume mirë, jepet totalisht i mobiluar, me te gjitha pajisjet dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit me vete, 2 dhoma gjumi, korridori dhe tualeti.

 

Për informacione më të detajuara me kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 21 Nëntor, 2023 at 10:54 am
 • ID e pronës: MRE-19882
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 85 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga e Durresit/Zogu I Zi, Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri
 • Adresa Rruga Mine Peza, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509