Apartament 2+1+A+blk me qira, Xhamllik – Pediatria, 450 Euro

 • € 450
Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Rented

Apartament 2+1+A+blk me qira, Xhamllik – Pediatria, 450 Euro

Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+A+blk, Xhamllik – Pediatria, 450 Euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Ali Baushi

• I mobiluar

• Kati 5

• pallat i ri

• 💶 450 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 100m² dhe gjendet në katin 5 të një pallati te ri.

Apartamenti është i organizuar shume mirë, jepet totalisht i mobiluar me mobilim dhe pajisje elektroshtepiake te reja.

Apartamenti përbëhet nga korridori shperndares, salloni i ndenjes, ambienti i gatimit me vete, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni i bollshem.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 21 Nëntor, 2023 at 11:17 am
 • ID e pronës: MRE-19109
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Adresa Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti tirana

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509