apartament 2+1+Blk, Astir, 90,000 Euro

 • € 90,000
Rruga Joklin Persi, Astir, Njësia Bashkiake Nr. 6, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Shitje
Rruga Joklin Persi, Astir, Njësia Bashkiake Nr. 6, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 90,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 2+1+Blk, Astir, 90,000 Euro

• Tipologjia: 2+1
• Adresa: Rruga Joklin Persi
• pjesërisht i mobiluar
• Kati 3
•Pallat i ri
•Siperfaqja 88.7m²
• 💶 90,000 Euro

✨ Informacion mbi Pronën:
Shitet apartament 2+1, me një sipërfaqe totale 89m² dhe ndodhet ne katin e 3 të një pallati te ri me ashensor.
Apartamenti ka organizim shumë të mirë, përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni. Shitet me kuzhine dhe sallon ndenje te kompletuar. Dhomat e gjumit bosh. Orientimi eshte nga Lindja. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

 • ID e pronës: MRE-9735
 • Çmimi: € 90,000
 • Sip. e pronës: 89 m²
 • Sip. totale: 89 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Adresa Rruga Joklin Persi, Astir, Njësia Bashkiake Nr. 6, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Astir

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku