Apartament 2+1+Blk, Fresk, 120.000 Euro

 • € 120,000
Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Shitje
Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • € 120,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 2+1+Blk, Fresk, 120.000 Euro

 

• Tipologjia: 2+1+Blk

• Adresa: Rruga Muhamed Deliu

• Mobiluar

• Kati 6

•Pallat i ri

•Siperfaqja 104m²

• 💶 120,000 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Shitet apartament 2+1, me një sipërfaqe totale 104m² dhe ndodhet ne katin e 6 të një pallati te ri me ashensor.

Apartamenti ka organizim shumë të mirë, përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni. Është i mobiluar ne menyre bashkëkohore.

 

Ka sistem dural termoizolues akustik me 3 xhama, grila persiane, sistem ngrohje kaldaje dhe kondicionimi inverter. Disponon nje depo 8m².Orientim Veri Lindje. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Megina-Real Estate Agent

Detajet

 • ID e pronës: MRE-9349
 • Çmimi: € 120,000
 • Sip. e pronës: 96 m²
 • Sip. totale: 104 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Adresa Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Fresku

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku