apartament 2+1+Blk, Fresk, 120.000 Euro

 • € 120,000
Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Shitje

apartament 2+1+Blk, Fresk, 120.000 Euro

Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • € 120,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 2+1+Blk, Fresk, 120.000 Euro

 

• Tipologjia: 2+1+Blk

• Adresa: Rruga Muhamed Deliu

• Mobiluar

• Kati 6

•Pallat i ri

•Siperfaqja 104m²

• 💶 120,000 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Shitet apartament 2+1, me një sipërfaqe totale 104m² dhe ndodhet ne katin e 6 të një pallati te ri me ashensor.

Apartamenti ka organizim shumë të mirë, përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni. Është i mobiluar ne menyre bashkëkohore.

 

Ka sistem dural termoizolues akustik me 3 xhama, grila persiane, sistem ngrohje kaldaje dhe kondicionimi inverter. Disponon nje depo 8m².Orientim Veri Lindje. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Megina-Real Estate Agent

Detajet

Përditësuar 9 Tetor, 2023 at 4:20 pm
 • ID e pronës: MRE-9318
 • Çmimi: € 120,000
 • Sip. e pronës: 96 m²
 • Sip. totale: 104 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Fresku/Linze
 • Adresa Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Fresku

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509