Apartament 2+1+Blk, Fresk

 • € 86,018
Shefqet Kuka, Fresku, Njësia Bashkiake Nr. 4, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shefqet Kuka, Fresku, Njësia Bashkiake Nr. 4, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • € 86,018

Përshkrimi

Agjencia imobiliare Morina shet Apartament 2+1+Blk, Fresk

 

• Tipologjia: 2+1+Blk

• Adresa: Rruga Shefqet Kuka, prane Institutit te Fizikes Berthamore

• Pjeserisht i mobiluar

• Kati 4

•Pallat i ri

•Siperfaqja totale 104.9m²

• 💶 820 Euro/m²

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Shitet apartament 2+1, me një sipërfaqe neto 91.6m² dhe siperfaqe bruto 104.9m², i cili ndodhet ne katin e 4 të një pallati te ri me ashensor.

Apartamenti ka organizim shumë të mirë, përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni. Orientimi J-L-P. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Megina-Real Estate Agent

Detajet

 • ID e pronës: MRE-9014
 • Çmimi: € 86,018
 • Sip. e pronës: 91.6 m²
 • Sip. totale: 104.9 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Viti i ndërtimit: 2013
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Adresa Shefqet Kuka, Fresku, Njësia Bashkiake Nr. 4, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Fresku

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku