Apartament 2+1+Blk , Komuna e Parisit, 170.000 euro 

 • € 170,000
Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
Shitje

Apartament 2+1+Blk , Komuna e Parisit, 170.000 euro 

Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • € 170,000

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA Shet, Apartament 2+1+Blk , Komuna e Parisit, 170.000 euro

 

•Tipologjia: 2+1

•Adresa: Komuna e Parisit, prane Kika 2

•Pjeserisht i mobiluar

•Kati 8

•Pallat i ri me ashensor

💶 170.000 euro

 

✨ Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1, me nje siperfaqe prej 103m2 dhe gjendet ne katin e 8 te ne nje pallati te ri me ashensor.

Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar me të gjitha kushtet e nevojshme dhe organizohet ne 2 dhoma gjumi, salloni i ndenjes, ambienti i gatimit tualeti dhe ballkoni.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 23 Qershor, 2023 at 7:57 pm
 • ID e pronës: MRE-8923
 • Çmimi: € 170,000
 • Sip. e pronës: 103 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Adresa Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509