Apartament 2+1+BLK, Laprakë, 800 Euro

 • € 800
Rruga Dritan Hoxha, Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
Qera
Rruga Dritan Hoxha, Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • € 800

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me qera Apartament 2+1+BLK, Laprakë, 800 Euro

 

• Tipologjia 2+1+BLK

• Adresa: Rruga Dritan Hoxha, Laprakë

• Totalisht i investuar

• Kati 2 banim

• Pallat i ri me ashensor

• 💶 800 Euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronen:

Jepet me qera apartament 2+1+BLK, me nje siperfaqe totale prej 95m2 dhe gjendet ne katin e 2 të nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte i investuar në detaje, mobiluar me te gjitha pajisjet dhe mobiljet e reja, me parket, me sistem kondicionimi, sistem ndriçimi led. Ai perbehet nga salloni ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkonk.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

 • ID e pronës: MRE-9197
 • Çmimi: € 800
 • Sip. e pronës: 90 m²
 • Sip. totale: 95 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Dritan Hoxha, Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Laprakë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina