Apartament 2+1+BLK Me Qera, Fresk, 350 Euro

 • € 350
Rruga Muhamed Deliu, Qesarak (Linsa), Linzë, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 2+1+BLK Me Qera, Fresk, 350 Euro

Rruga Muhamed Deliu, Qesarak (Linsa), Linzë, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+BLK, 350 Euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Baftjar Lici

• i mobiluar

• Kati i dyte i nje pallati te ri

• 💶 350 Euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 60m² dhe gjendet në katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor.

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, jepet i mobiluar dhe përbëhet nga 1 dhome ndenje, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 11 Shtator, 2023 at 2:55 pm
 • ID e pronës: MRE-14794
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Muhamed Deliu, Qesarak (Linsa), Linzë, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • Zona Rruga Baftjar Lici

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256