Apartament 2+1+BLK Me Qera, Zonja E Keshillit Te Mire, 600 Euro

 • € 600
Rruga At Zef Valentini, Kompleksi Vizion, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 2+1+BLK Me Qera, Zonja E Keshillit Te Mire, 600 Euro

Rruga At Zef Valentini, Kompleksi Vizion, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+blk, 600 Euro

 

• Tipologjia: 2+1+Blk

• Adresa: Rruga At Zef Valentini

• i mobiluar

• Kati 3

• Pallat i ri

• 💶 600 Euro/muaj

 

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1+blk, me një sipërfaqe prej 86m² dhe gjendet në katin e 3 të një pallati te ri pa ashensor.

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, jepet i mobiluar dhe përbëhet nga 3 ambjente, dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe 1 ballkon. Vend parkim i perfshire.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 31 Gusht, 2023 at 11:13 am
 • ID e pronës: MRE-16238
 • Çmimi: € 600
 • Sip. totale: 86 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga At Zef Valentini, Kompleksi Vizion, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Prane Zonjes se Keshillit te Mire

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256