Apartament 2+1+Blk me qira, 21 Dhjetori, 550 Euro

 • € 550
Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
Qera
Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • € 550

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+2Blk, Rruga e Kavajes, 550 euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga e Kavajes, ish Parku

• i mobiluar

• Kati 6

• pallat i ri

• 💶 550 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 104m² dhe gjendet në katin e 6 të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti është i organizuar mirë, i mobiluar tërësisht dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit me vete, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe 2 ballkone.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

👩🏻‍💼 Megina-Real Estate

Detajet

 • ID e pronës: MRE-10127
 • Çmimi: € 550
 • Sip. totale: 104 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Rruga e Kavajes

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku